Vedoucí

Klára Čumpelíková (1991)

V současné době studuje Českou zemědělskou univerzitu v Praze se zaměřením na podnikání a administrativu. Na táboře Kasiopeja byla poprvé v 7 letech, poté jezdila jako praktikantka a oddílová vedoucí. V roce 2012 se poprvé ujala role hlavní vedoucí. Tentýž rok si udělala zdravotní kurz a od té doby funguje i jako pomocnice zdravotníka.

Arne Synek (1992)

Vystudoval Střední průmyslovou školu dopravní. Na tábor Kasiopeja poprvé přijel v 6 letech. Z pozice praktikanta a oddílového vedoucího přešel pomalu ale jistě na pomocníka se zásobováním.

Katka Řeřichová (1992)

Studuje Českou zemědělskou univerzitu se zaměřením na podnikání a administrativu. Od malička jezdila na tábory, jak v roli praktikanta tak vedoucího.. A v roce 2012 jela s námi jako oddílová vedoucí.

Petr Novák (1988)

Vystudoval Střední průmyslovou školu sdělovací techniky. Na tábory jezdil již od 1.třídy. Později se stal praktikantem a následně i vedoucím. V roce 2012 s námi jel poprvé jako oddílový vedoucí. V roce 2013 se úspěšně chopil role hospodáře a je autorem těchto stránek.

Patrik Kubec (1994)

Studuje na Střední průmyslové škole. Poprvé s námi byl na táboře v roce 2009, ten rok jsme hráli na Piráty. Vychovali jsme si z něj zodpovědného praktikanta a nyní už zastává funkci oddílového vedoucího.

Bětka Cyprichová (1984)

Vystudovala Střední školu zdravotnickou v Karviné (obor všeobecná sestra). V současné době pracuje jako chirurgická sestra na JIP ve FN Motol. Zastává jednu z nejdůležitějších funkcí na táboře a to funkci zdravušky. V roce 2012 jí v této funkci dokonce "pomáhala" naše nejmenší tábornice Betty junior (její dcera),v tu dobu 6.měsíců.

Aleš Svejkovský (poručík Dan Brinus )

Táborový kuchař – velitel polní kuchyně. Říká o sobě, že je obyčejný chlap a táta od rodiny,ale my moc dobře víme, že je to šéfkuchař, který po nocích studuje nové recepty, které by dětem chutnaly. Odjakživa je blázen do army,což dokazuje i každoroční atrakce v podobě vysílaček,nových veteránů a jiných hračiček. Ve volném čase se věnuje vývoji amatérských robotů, radioamatér OK1ABH. V současné době pracuje jako elektrotechnik – programátor.

Klára Kubcová

V současné době je studentkou posledního ročníku Mladoboleslavského gymnázia. Na tábory jezdí už od malička. Letos pojede poprvé jako oddílová vedoucí.

Vítek Protivanský

Student gymnázia na Zatlance, který jezdí na tábor Kasiopeja už od mala. Je to táborník jak se patří. Během několika let, kdy jezdil jako praktikant, nasbíral mnoho zkušeností a letos ho poprvé čeká role oddílového vedoucího.


RADA STARŠÍCH



Lukáš Tuma

Občanským jménem Lukáš Tuma (bez kroužku), ale říká se mu Korálek nebo také Tatanka Witko (Šílený Býk), jelikož dokáže být od šíleného býka k nerozeznání. Vystudoval Střední průmyslovou školu Grafickou a v současné době pracuje jako grafik časopisu Pevnost a jako Repro specialista PMA agentury SILK. Na tábory začal jezdit v šesti letech. Stíhal dva tábory za jedny prázdniny. První turnus na táboře TOM (turistický oddíl mládeže) ŠIPKA - oddíl z celoroční aktivitou. Jak sám tvrdí, tam se naučil vše. A dále na třetí turnus ROH táboře. Na tábor Albatros přijel prvně v roce 1996 jako praktikant. V roce 1999 spoluzaložil tábor Kasiopeja, kde dnes zastává kromě funkce vedoucího i čestnou funkci táborového řidiče.

Jindra Pařízková (1983)

Jindra, alias Máchalka, indiánským jménem Wakíśaka, což znamená vytrvalá, byla na prvním táboře již jako pětiletá. Byl to tábor Albatros. S Kasiopejou jezdí od jejího vzniku. Nejprve jako praktikantka, později jako oddílová vedoucí. V současné době studuje romistiku na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy a je zaměstnána v Amnesty International ČR, kde se stará o výchovu k lidským právům. Vytrvalostí v čemkoliv, dělá čest svému jménu :)

Mirka Mašková (1982)

Mirka Veigertová dostala na táboře jméno Wiśtéća, což znamená ostýchavá nebo nesmělá. Vystudovala Střední průmyslovou školu Grafickou a následně chemicko – technologickou fakultu na Univerzitě v Pardubicích. Před nástupem na mateřskou dovolenou pracovala v GZ Digital Media a.s. jako technolog tiskárny. Na tábor přijela poprvé v roce 1996 ještě jako dítě, později na táboře zastávala funkci praktikantky a následně táborové vedoucí a metodika. Dnes pomáhá zejména při tvorbě a přípravě celotáborových her.

Klára Čumpelíková (hlavní vedoucí), tel: 723 907 047, e-mail: hokis@seznam.cz
Petr Novák, tel: 604 275 597, e-mail: petula.net@gmail.com